تبلیغات
تبیان میبد(اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد)

مراسم حماسه بزرگ 9 دی با حضور اقشار مختلف مردم مذهبی و ولایتمدار شهرستان میبد در مصلی آیت الله اعرافی (ره) برگزار شد . 

در این مراسم که از ساعت ۱۰ صبح آغاز شد، اقشار مختلف مردم مذهبی و ولایتمدار و مسئولین و کارکنان ادارات و نهادهای شهرستان  ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب و شهدا و امام با سر دادن شعارهای الله‌اکبر، مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از دشمنان این نظام و انقلاب، استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایت‌کار اعلام کردند.

میبدی ها بار دیگر ثابت کردند که همیشه در صحنه‌های دفاع از نظام و انقلاب اسلامی حاضر هستند و در هر زمانی که نیاز باشد حمایت خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی و دفاع از حریم ولایت اعلام خواهند کرد.

حجت الاسلام علی دشتی از اساتید حوزه و دانشگاه در این مراسم ضمن گرامیداشت این ایام بیان داشت: حماسه نهم دی ماه واکنش طبیعی ملت ایران در مقابل استکبار بوده است که نشات گرفته از بصیرت و آگاهی ملت بیدار ایران است، حرکتی بی بدیل و بی نظیر است.

وی ادامه داد: گرامیداشت روز نهم دی پایبندی مردم ایران به نظام اسلامی و پیروی از رهبری داهیانه نظام مقدس جمهوری اسلامی را نشان داده و سند زنده ای است که وفاداری مردم به انقلاب اسلامی و ارزش های دینی را یادآور شویم.

حجت الاسلام دشتی با اشاره به برخی از عوامل مهمی که در شکل گیری نهم دی نقش داشتند، افزود: مهمترین عامل رهبری حکیمانه امام خامنه ای در مقابل توطئه ها و فتنه هاست که مردم را از بحران ها عبور می دهد، رهبر معظم انقلاب در فتنه ۸۸ طومار آشوب را جمع کرده و ماهیت جنگ نرم آمریکا را خنثی نمود.

استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: امسال نیز همچون سالهای اخیر حضور مردم در مراسم پاسداشت یوم الله نهم دی نشانه دلبستگی مردم به آرمان‌های انقلاب و نیز تبعیت از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری است.

وی اظهار داشت: گرامیداشت نهم دی به عنوان یک سند برای آن است که به تمام دنیا نشان دهیم که مردم پشتیبان انقلاب و نظامی اسلامی هستند بنابراین این راهپیمایی دشمنان از هر اقدام علیه کشورمان نا امید می‌کند.

حجت الاسلام دشتی در پایان گفت: امیدوارم خداوند به همه ما کمک نماید که میراث بزرگ پدران ما و شهدای عزیزمان که رفتند تا امروزه رشد و بالندگی کشور را داشته باشیم، را به خوبی محافظت کرده و میراث دار خوبی برای امام(ره) و شهدای انقلاب باشیم.

در ابتدای این مراسم نیز به مناسبت ایام وفات حضرت معصومه (س) مرثیه خوانی توسط مداح اهل بیت (ع) سید ابوالفضل دهقانی عضو شورای کانون مداحان و شعرای آئینی انجام شد.

 

                                                                                                 

                                                                                                     

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 10 دی 1396 توسط علی ناصریان اصل


گل نرگس
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
آمار سایت
http://farsi.khamenei.ir/ وب سایت ختم قرآن مجید وب سایت ختم صلوات //Ashoora.ir|Oghat Beginsاوقات شرعی
width=500&height=600" type="text/javascript" language="javascript">
دریافت کد
 لوگوی سایت مراجع معظم تقلید
فال حافظ

ابزار فال حافظ